images 1024x576 - FX15 HAPI

Fx15 Zayıflama Hapı

FX15 Zayıflama Hapı tok tutucu özelliği ile size naturel diyet yaptırır. FX15 kullanırken özel bi program uygulamanıza gerek yok fakat tatlı – hamur harcı işi benzer biçimde şeylere dikkat edersek daha iyi olur. Cildi sıkılaştırıcı özelliği ile gözler görülür incelme sağlar. FX15 Hapını düzenli bir şekilde kullanarak ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.

FX15 Zayıflama Hapı İçeriği

Çinko
C Vitamini
Üzüm çekirdeği ekstresi
Lotus yaprağı ekstresi
Yeşil çay ekstresi
Mikrokristalin selüloz
Kapsüller Tamamen bitki Kökenlidir

FX15 Zayıflama Hapı Kullanımı

yemeklerden 30 dakika önce sabah – akşam 1 kapsül alınır.
60 kapsül 400 mg. 60 gmeşhurk kullanım önerilir.

FX15 Zayıflama Hapı etkileri

FX15, içeriğindeki metabolizma hızlandıran bitkisel hammaddeler vesilesiyle kısa sürede sağlıklı olarak toksinlerden arınılmasına ve kilo verilmesine yardımcı olan; bununla beraber biçimülasyonundaki antioksidanlarla serbest radikallerin oluşmasını engellemiş olan bir üründür.
Zayıflama özelliğinin yanında içeriğinde bulunan diğer bitkiler, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur. Antioksidan alımı bir tek hastalıklardan korunmamıza sağlamakla kalmaz, birde erken yaşlanmayı önler, gençleştiricidir ve enerji vericidir.
Lotus yaprağı ekstresinin toksinlerden arındırıcı ve lipid düzeyini düşürücü etkisi vardır. Fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler. Meydana getirilen araştırmalar ek olarak lotus yapraklarının damarları genişletip tansiyonu düşürdüğünü ispatlamıştır. Yeşil çay antienflamatuar ve hücre yenileyicidir. Dolaşımı düzenler. Kolestrolü düşürür. Yeşil çayın cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama sürecindeki cilt sarkmalarını da önler.

Yan etki & uyarmalar :

Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Fx15 zayıflama hapının yan etkileri kişiden kişiye nazaran değişmektedir. Bu yan etkisinde bırakır metabolizmanın FX15 ürününe alışması ile geçmektedir.
Görülebilecek yan etkiler:

Susuzluk

Kabızlık

Fx15 Zayıflama Hapını Kimler Kullanamaz :

Kalp Hastaları
Yüksek tansiyon Hastalari
Seker Hastalari
Karaciger Böbrek Yetmezligi olan kisiler
Troid Hastalari
Hamileler
Emziren Anneler
gibi rahatsizligi olan kisilerin kullanilmasi tavsiye edilmez!

Bir Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*